İnternetten Para Kazanma Bedava Electroneum

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere bedava Electroneum nasıl kazanılır onu göstereceğim. Öncelikle şunu belirteyim Electroneum önü çok açık olan bir Coin’dir. Bitcoin’in fiyatının 2009 da 0.001 Dolar ve geçen yıl 20.000 Dolara çıktığını varsayar isek şuandan itibaren önü açık bir coin olan Electroneum biriktirmek çok ama çok mantıklı. Şimdi olmasa bile 2-3 yıl sonra bu coinin fiyatının 100 katına çıkmayacağını nereden bilebiliriz. Üstelik bedava kazanıyoruz. Ve hemen harcamak isterseniz bile bazı seçenekler ile harcayabiliyoruz. Dilerseniz başlayalım.

Öncelikle siteye kayıt olmalıyız. Mobil ve web üzerinden kayıt olunabilir fakat bu bedava ETN kazanma olayı sadece mobil cüzdan da mevcut.

https://my.electroneum.com/register bu linkten üye olun gerekli işlemleri yapın ve mobil uygulamadan giriş yapınız.

Yukarıda bahsettiğim şeyleri yaptığınızı umarak devam ediyorum. Mobil uygulamaya giriş yapınca birkaç onay vermeniz gerekebilir. Onları geçtikten sonra uygulamanın anasayfasında ETN Ödülleri Kazanmaya Başla seçeneğine tıklıyoruz. Daha sonra açılan sayfada bizden yapılması istenen selfie yi çekip gönderiyoruz. Ardından devam a basıp geçiyoruz. Artık kazanmaya başladınız. Son olarak sağ alt tarafta bulunan ayarlara gidip Daha fazla ETN üret e basınız. Alt taraftaki “Tavsiye programını görüntüleyin” e basın ve ardından Bir kod girin bölümüne lütfen —– 2827CE —– Kodunu giriniz. Dilerseniz sizde arkadaşlarınızı davet ederek daha çok kazanabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları aşağıda yorum olarak yazabilirsiniz. Unutmadan şunu da belirtiyim haftada bir kez uygulamaya girip kontrol etmeniz gerekmektedir. Bol Kazançlar.

İnternetten Para Kazanma Bedava Electroneum” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir